Exitus ry:n sääntömääräinen kevätkokous 27.4.21 klo 17.00 etänä

Poikkeuksellisesti kokous pidetään terveysturvallisuussyistä kokonaan etänä. Kokoukseen tulee ilmoittautua ennakkoon.Jos haluat osallistua kevätkokoukseen (yhdistyksen jäsen), niin ilmoittaudu sihteerille sihteeri@exitus.fi 25.4.21 mennessä.Kokousmateriaali lähetetään 26.4.2021 kokoukseen ilmoittautuneille yhdistyksen jäsenille sähköpostitse ja samalla lähetetään linkki kokoukseen (Teams)Hallitus toivoo jäsenistöltä ymmärrystä siihen, että fyysinen osallistuminen kevätkokoukseen ei tällä kertaa ole mahdollista vallitsevasta pandemia tilanteesta
johtuen.

Kevätkokokouksessa sääntömääräisten asioiden lisäksi on lisäasiana yhdistyksen nimen vaihtaminen sekä sääntöuudistus.

Hallitus 

KEVÄTKOKOUKSEN ESITYSLISTA

Facebooktwitter

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *